KURUMSAL

Hakkımızda

Ürün Tarımsal Mühendislik Ltd. Şti. Bitki Besin Elementleri ve Bitki Gelişim düzenleyicileri üretim ve satışı yapmak amacıyla 1997 yılında Adana'da kurulmuştur.

Ürün Tarımsal Mühendislik Ltd. Şti. Bitki Besin Elementleri ve Bitki Gelişim düzenleyicileri üretim ve satışı yapmak amacıyla 1997 yılında Adana'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren ''Bitki Besleme'' ürünlerinin, üretimini ve satışını yapmaktadır. Bitki besleme gurubu ürünlerimizle, Türkiye tarımına ve çiftçisine birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Üreticimizin daha yüksek verim alabilmesi için kaliteli ürünler üretmektedir. 

Kuruldugu günden, günümüze kadar geçen süreçte tek odak noktası ''Bitki Besleme'' olan sirketimiz, kalite ve çizgisinden ödün vermeden sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

1500 m2'lik tesis alanına ve yıllık 500 ton üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, üretimde yüksek teknoloji imkanlarını kullanmaktadır.

Her geçen yıl üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini genişleten firmamız üretim ve Ithalatını yaptığımız ürünlerimizi, Türkiye genelinde zirai ilaç bayileri aracılığı ile üreticilerimize ulaştırılmaktadır.

Ürün Tarımsal Mühendislik Ltd. Şti. olarak deneyimlerimizi, bilgi ve birikimimizi en büyük kazancımız olarak değerlendiriyor ve bu sayede daha da iyisini yapacağımıza inanıyoruz.